Księgowość Kraków – Bieńczyce
Biuro Rachunkowe ABETAXES

Księgowość Bieńczyce

Przez pierwszy próbny miesiąc skorzystaj z naszych usług księgowych za jedyne 1 zł. Przez ten czas udowodnimy Ci, że nasze biuro świadczy usługi na najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszej oferty już dziś.

Dogodna lokalizacja na terenie dzielnicy Bieńczyce jest niewątpliwym atutem dla klientów oczekujących stałego i szybkiego kontaktu z naszym biurem.

Księgowość z biurem ABETAXES – oferta

Jednoczesne prowadzenie firmy i księgowości nie idzie w parze. Z myślą o przedsiębiorcach i ludziach biznesu powstało więc nasze biuro rachunkowe. Świadczymy szeroki wachlarz usług księgowych, a nasze portfolio obejmuje m.in.: pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej oraz prowadzenie księgowości firmy. Reprezentujemy również naszych klientów w ZUS i US, prowadzimy książkę przychodów i rozchodów, a także ewidencjonujemy zakup i sprzedaż VAT oraz wypełniamy i składamy konieczne deklaracje (rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego). W większych firmach i spółkach prowadzimy pełną księgowość, obsługę kadrowo-płacową i składamy w urzędach comiesięczne deklaracje (CIT, VAT, PIT). Klientom, którzy dopiero otwierają swoją działalność doradzamy, jaką formę opodatkowania najkorzystniej wybrać.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy naszą ofertę do jego potrzeb.

Dlaczego nasze biuro?

Nasze biuro zatrudnia tylko wyspecjalizowanych i doświadczonych księgowych, którzy na bieżąco śledzą zmiany w przepisach podatkowych i rachunkowych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że księgowość w ich firmie prowadzona jest zgodnie z obowiązującym prawem. Jako biuro rachunkowe posiadamy certyfikat księgowy o nr 22775/2008 wydany przez Ministerstwo Finansów. Wszystkie świadczone przez nas usługi są również objęte ubezpieczeniem OC, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo obsługi.

Już dziś wybierz ofertę naszego biura i za pierwszy miesiąc zapłać tylko 1 zł.

Sąsiednia lokalizacja

Siedziba naszego biura rachunkowego mieści się na os. Bohaterów Września w krakowskich Bieńczycach. Zapraszamy także klientów dzielnic ościennych Mistrzejowice oraz Nowa Huta i Prądnik Czerwony, którym zależy na bliskiej lokalizacji biura i bezpośrednim kontakcie z nami.