Księgowość Kraków – Nowa Huta
Biuro Rachunkowe ABETAXES

Księgowość Nowa Huta

Pierwszy miesiąc usług księgowych świadczonych przez nasze biuro rachunkowe to koszt tylko 1 zł. Sprawdź nas, a udowodnimy Ci, że warto skorzystać z naszej oferty.

Lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie Nowej Huty będzie dodatkowym autem dla osób oczekujących sprawnego i stałego kontaktu z naszymi księgowymi.

Prowadzenie księgowości z naszym biurem to czysta przyjemność

Księgowi zatrudnieni w naszym biurze to osoby z wieloletnim stażem zaangażowane w pracę, którą wykonują. Pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić klientom profesjonalną księgowość na najwyższym poziomie. Na bieżąco śledzimy zmiany przepisów prawnych i rachunkowych i wdrażamy je w pracy z klientem. Jako biuro rachunkowe jesteśmy uprawnieni przez Ministerstwo Finansów do świadczenia usług księgowych – posiadamy certyfikat księgowy o nr 22775/2008.

Pomagamy naszym klientom założyć własną firmę i doradzamy, jaką formę opodatkowania wybrać. Oferujemy pakiety księgowe dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszej pomocy oszczędzasz czas, bo to my zajmujemy się dokumentami i rozliczeniami w Twojej firmie. A Ty skupiasz się na rozwijaniu swojego biznesu.

Prowadzimy:

  • pełną księgowość
  • obsługę kadrowo-płacową
  • księgi przychodów i rozchodów
  • doradztwo podatkowe

Zajmujemy się również:

  • rozliczaniem ryczałtu ewidencjonowanego (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT oraz składanie deklaracji podatkowych)
  • wypełnianiem deklaracji podatkowych
  • otwieraniem DG
  • reprezentowaniem klientów w ZUS i US.

Wszystkie nasze usługi świadczymy w systematyczny i uporządkowany sposób, dzięki czemu konieczne należności podatkowe zawsze płacisz na czas. Nasi księgowi chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie i pomogą w każdej sytuacji.

Współpraca z naszym biurem to gwarancja pełnego bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie świadczone przez nas usługi są objęte ubezpieczeniem OC.

Już dziś wypróbuj nasze usługi za jedyne 1 zł!

Sąsiednia lokalizacja z Nową Hutą

Umiejscowienie naszego biura w dzielnicy Bieńczyce na os. Bohaterów Września stanowi dodatkowy atut dla klientów, oczekujących możliwości bezpośredniej wizyty w naszym biurze rachunkowym. Z tego samego powodu zapraszamy także przedsiębiorców z sąsiednich dzielnic takich jak Mistrzejowice i Prądnik Czerwony.