Księgowość Kraków – Prądnik Czerwony
Biuro Rachunkowe Abetaxes

Księgowość Prądnik Czerwony

Zaufaj już dziś naszym profesjonalnym księgowym i wypróbuj nasze usługi przez pierwszy miesiąc za jedyne 1 zł. Udowodnimy Ci, że księgowość z naszym biurem to czysta przyjemność.

Nasza siedziba zlokalizowana jest bliskim sąsiedztwie dzielnicy Prądnik Czerwony na os. Bohaterów Września.

Księgowość z naszym biurem

Jako biuro rachunkowe zdajemy sobie sprawę, że w dziedzinie podatków i przepisów rachunkowych trzeba być na bieżąco. Dlatego w naszym biurze zatrudniamy doświadczonych księgowych, którzy wciąż uaktualniają swoją wiedzę o zmieniające się przepisy. Nasi klienci mają więc pewność, że ich księgowość prowadzona jest rzetelnie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Ministerstwo Finansów wydało naszemu biuru certyfikat księgowy o nr 22775/2008, co potwierdza nasze uprawnienia do świadczenia usług księgowych. Oferowane przez nasze biuro porady i usługi są również objęte ubezpieczeniem OC gwarantującym pełne bezpieczeństwo obsługi klientów.

Biuro Abetaxes pomaga klientom założyć własną działalność gospodarczą i wybrać dla niej najkorzystniejszą formę opodatkowania. Firmom i spółkom, które powierzają nam swoją księgowość oferujemy:

  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • rozliczanie zakupu i sprzedaży VAT (ryczałt ewidencjonowany),
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,

W swojej ofercie mamy również:

  • reprezentowanie podmiotów gospodarczych w ZUS i US
  • obsługę kadrowo-płacową (np. składanie comiesięcznych deklaracji podatkowych, opracowywanie umów cywilnoprawnych)
  • wypełnianie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT)

Klienci, którzy otwierają swoją działalność, mogą skorzystać w naszym biurze z doradztwa podatkowego. Nasi księgowi pomogą wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania, podpowiedzą, jak zoptymalizować koszty w firmie i korzystać z ulg podatkowych.

W naszym biurze dbamy o każdego klienta i indywidualnie dostosowujemy ofertę do jego potrzeb.
Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej specjalnej propozycji – zapłać tylko 1 zł i przez miesiąc ciesz się profesjonalną obsługą księgową.

Lokalizacja biura

Klienci, którzy oczekują możliwości bezpośredniej wizyty w naszych biurze rachunkowym, będą zadowoleni z dogodnego umiejscowienia. Mieścimy się w sąsiedniej dzielnicy Bieńczyce na os. Bohaterów Września. Podobnie zapraszamy również klientów z innych ościennych lokalizacji jak np. Nowa Huta lub Mistrzejowice.